Конкурси

2016/2017 навчальний рік

Результатом цілеспрямованої роботи колективу з обдарованими та здібними учнями є:

- учні школи є учасниками ХІ Всеукраїнської філософської історико - краєзнавчої конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід,свій нарід» (Ляшенко В., Мищенко Ю., Денчик К., вчитель Чурілов Є.В.; Головащенко А., вчитель Зінченко Н.С.);

- учні 5-го класу - учасники обласної військово-патріотичній історико-краєзнавчій акції «Слобожанські дзвони Перемоги» ( Комишанченко В. - керівник Чурілов Є.В.);

- учні школи брали участь у I етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт учнів-членів МАН України - 5 робіт: Головащенко А., учень 9 класу, (відділення «Філософія та суспільствознавство», секція «Соціологія»); Денчик К., учениця 11 класу, (відділення «Філософія та суспільствознавство», секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»); Гаєвський Д., учень 11 класу, (відділення «Історія», секція «Історичне краєзнавство»); Головащенко А., учень 9 класу (відділення «Технічні науки», секція «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження»); Ляшенко В., учениця 8 класу (відділення «Історія», секція «Етнологія»);

- 1 учасник XXІ Міжнародної наукової конференції «Слобожанські читання», Головащенко А., учень 9 класу, вчитель Чурілов Є.В.;

- 12 призових місць ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів: ІІІ місце з математики Жупанас С., учень 6 класу (вчитель Пахомова Н.М); І місце з іноземної мови (англійської) Ляшенко В., учениця 8класу (вчитель Курчик О.П.); ІІІ місце з географії Мищенко Ю., учениця 8 класу (вчитель Блізнякова О.А.); ІІІ місце з фізики Мищенко Ю., учениця 8 класу; ІІІ місце з фізики Головащенко А., учень 9 класу; ІІІ місце з фізики Гаєвський Д., учень 11 класу (вчитель Пахомова Н.М.); ІІ місце з історії Мищенко Ю., учениця 8 класу (вчитель Чурілов Є.В.); ІІІ місце з української мови та літератури Мищенко Ю., учениця 8 класу (вчитель Зінченко Н.С.); ІІІ місце з російської мови та літератури Головащенко А., учень 9 класу (вчитель Куценко С.І.); ІІІ місце з астрономії Денчик К., учениця 11 класу (вчитель Пахомова Н.М.); ІІ місце з трудового навчання Ляшенко В., учениця 8 класу (вчитель Пигуль К.І.); ІІІ місце з трудового навчання Головащенко А., учень 9 класу (вчитель Пигуль К.І.);

- 3 учні школи взяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів: історія - Мищенко Ю. (вчитель Чурілов Є.В.), фізика - Головащенко А., астрономія - Денчик К. (вчитель Пахомова Н.М.); Головащенко А. посів ІІІ місце у ІІІетапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із фізики (вчитель Пахомова Н.М.).;

- 4 переможці I етапу Всеукраїн­ського конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт учнів-членів МАН України: Головащенко А., учень 9 класу, (відділення «Філософія та суспільствознавство», секція «Соціологія», І місце); Денчик К., учениця 11 класу, (відділення «Філософія та суспільствознавство», секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії», І місце); Гаєвський Д., учень 11 класу, (відділення «Історія», секція «Історичне краєзнавство», І місце); Головащенко А., учень 9 класу, (відділення «Технічні науки», секція «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження», І місце);

- 1 переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захист науково- дослідницьких робіт учнів-членів МАН України - Головащенко А., учень 9 класу. (керівник - вчитель історії Чурілов Є.В.);

- 1 переможець ІІ етапу VІІ Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка - Ляшенко В., учениця 8 класу (керівник - вчитель української мови та літератури Зінченко Н.С. );

- 1 учасник обласної учнівської науково - практичної конференції Харківського територіального відділення Малої академії наук (секція Літературознавство, виступ «Поезія - це завжди неповторність», Ляшенко В., учениця 8 класу, керівник - вчитель української мови та літератури Зінченко Н.С.);

- 1 переможець ІІ етапу, учасник ІІІ етапу VІІ Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (І місце, Ляшенко В., учениця 8 класу, керівник - вчитель української мови та літератури Зінченко Н.С.);

- 3 переможці міського дитячого конкурсу читців «Вічне слово Кобзаря», присвяченого творчості Т. Г Шевченка (І місце - Ляшенко В. учениця 8 класу у номінації «автор»; ІІ місце - Головащенко С., учениця 7 класу у номінації «виконавець»; І місце Каліненко А., учениця 6 класу у номінації «виконавець» керівник - вчитель української мови та літератури Зінченко Н.С.);

- 1 переможець регіонального конкурсу читців «Вічне слово Кобзаря», присвяченого творчості Т. Г Шевченка у номінації «автор» (Ляшенко В., учениця 8 класу, керівник - вчитель української мови та літератури Зінченко Н.С.);

- 1 учасник міського етапу виставки дитячої творчості до Дня міста (учні 5-8 класів, техніка- вишивка, вчитель трудового навчання Пигуль К.І.);

- 1 учасник обласної конференція за підсумками І (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» - ІІІ місце (Мищенко Ю., вчитель трудового навчання Пигуль К.І.);

- 6 учасників конкурсу «Омріяна Україна» (Ковальська С., Коновал К., Ноженко М., учні 2 класу, Санжаровська А., учениця 3 класу, Карпук А, учениця 5 класу, Ляшенко В., учениця 8 класу, вчитель Бурилкіна Л.В.);

- І переможець І етапу Всеукраїнського учнівського турніру з хімії (ІІІ місце, керівник Книш С.М.);

- І переможець І етапу Всеукраїнського учнівського турніру з географії та економіки (ІІІ місце, керівники - вчителі Блізнякова О.А. Резніченко Л.О.).

Кожного року збільшується кількість учнів - учасників та призерів Всеукраїнських та Міжнародних предметних конкурсів: конкурс з інформатики «Бобер» - 10 учасників, 1 добрий результат - Книш Д.; математичний конкурс «Кенгуру» - 11 учасників, 2 добрих результата - Щербак Ю, Журавель Д.; природничий конкурс «Колосок» - 21 учасник, срібний колосок отримали 12 учнів - Торяник К., Коверя М., Хорунжий З., Коновал К., Бондаренко С., Санжаровська А., Щербак Ю., Альбощий О., Білоковаленко Ю., Мельников О., Зайцев М., Кривошея К. М.; золотий колосок отримали 1 учень -Стьопін Д.; конкурс з української мови «Соняшник» - 41 учасник, з них нагороджено: 2 диплома ІІ ступеня Всеукраїнського рівня (Мищенко Ю., Ляшенко В.), 2 диплома ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня (Головащенко А., Карпук М.), 3 диплома І ступеня регіонального рівня (Гребіник Я., Жупанас С., Книш Д), 2 дипломами ІІ ступеня регіонального рівня (Перекрест Д., Головач Д.), 9 дипломів ІІІ ступеня регіонального рівня (Карпук А., Горобець І., Каліненко А., Курилко С., Іванченко Д., Мірошник Д., Індишов Д., Луценко М., Тарануха Т.), 7 дипломів переможців у початковій школі (Нев'янцева О., Понафідін М., Коновал К., Грищенко Д., Щербак Ю., Білоковаленко Ю., Мельникова О.).