Розклад роботи гуртків на 2022/2023 н.р.

ГУРТОК

« Основи образотворчого мистецтва та дизайну»


Навчання за пропонованою програмою передбачає обсяг 9 годин на тиждень

Дистанційна форма навчання

Позашкільна освіта є важливою складовою системи освіти зміст якої має відображати справжню історію, мистецтво, культуру, символіку, природу рідного краю, всієї України та забезпечувати можливості постійного духовного самовдосконалення особистості, національно-патріотичного-виховання, формування її інтелектуального та культурного потенціалу як найвищої цінності суспільства.

Основною метою художньо-естетичного напряму позашкільної освіти є розвиток особистості в процесі занять художньою творчістю, формування пізнавальної, практичної, творчої і соціальної компетентностей у дітей. Образотворче мистецтво - важливий засіб морального, естетичного виховання дітей, формування художньої культури, загальнолюдських, національних цінностей, гармонійного розвитку, створення умов для творчого розвитку дитини засобами образотворчого мистецтва.

Навчання за пропонованою програмою передбачає засвоєння основних дисциплін.

1.Малюнок (графіка) - розповсюджений вид образотворчого мистецтва дає можливість відображати дійсність та створювати художній образ за допомогою образотворчих засобів (лінія, штрих, крапка, пляма),вміння працювати з графічними матеріалами та опанувати графічними техніками.

2.Живопис - вид образотворчого мистецтва, пов'язаний з передачею зорових образів за допомогою нанесення фарб на поверхню, таких як акварель, гуаш, акрил, темпера. Вивчаються базові поняття та технічні прийоми в роботі з фарбами у створенні художніх образів.

3.Композиція - це структурна основа твору, дає можливість навчитися законам та правилам при створенні художніх творів,взаємне розташування елементів, складання, поєднання, зв'язування, зіставлення, яке має викликати у глядача відчуття єдності, цілісності й гармонії. Знайомство з основами кольорознавства.

4.Основи дизайна - оволодіння основами науки дизайну та початковими професійними навичками, формування у гуртківців творчого технічного мислення. У навчанні відбувається послідовний перехід від спостереження до абстрагування; від зовнішньої форми до внутрішньої будови конструкції.© Люботинська гімназія № 5 Люботинської міської ради Харківської області
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати